چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد میهمان‌نوازی برگزار می‌شود

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی سمنان، مریم سلمانیان با اعلام این خبر با دعوت از هم استانیها برای شرکت در این جشنواره اظهار کرد: علاقمندان می‌توانند در چهار بخش از جمله  فیلم، عکس، ایده و سفرنامه ‌نویسی در این جشنواره شرکت کنند.

وی با بیان اینکه زمینه اصلی این جشنواره “میهمان‌نوازی” است، افزود: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره سی و یکم مرداد ماه امسال است.

سلمانیان گفت: علاقمندان برای ارسال آثار و کسب اطلاع از جزئیات بیشتر در رابطه با این جشنواره می توانند وارد پایگاه اینترنتی جشنواره به آدرس   http://irantourismfestival4.ir شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه صنایع‌ دستی و میراث‌ فرهنگی و تاریخی، موضوعات و مسائل مرتبط با حوزه گردشگری هستند، شرکت‌کنندگان می‌توانند از عناصر موجود در این حوزه‌ها به‌عنوان دست‌مایه آثار خود استفاده کنند.

سلمانیان با اشاره به اهدای هدایای نفیس به برگزیدگان این جشنواره گفت: علاوه‌ بر جوایز نقدی و هدایای صنایع‌ دستی، با همکاری صندوق کارآفرینی امید، برگزیدگان برای دریافت وام با کارمزد چهار درصد به این نهاد معرفی می‌شوند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان ابراز امیدواری کرد: هم‌استانی‌های سمنانی در بخش های مختلف این جشنواره مشارکت قابل توجهی داشته باشد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *