اتمام پروژه بهسازی محور و بازار ری در آذرماه

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از مهر، عیسی علیزاده با بیان اینکه 27درصد از پروژه بهسازی محور و بازارچه شهرری با مرکزیت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به سرانجام رسیده است، گفت: آذرماه سال 95 عملیات مطالعه، طراحی و بهسازی و جداره سازی در این محور انجام شد.

وی با بیان اینکه در این مناقصه انتخاب پیمانکاران به صورت رسمی در بهمن ماه آغاز و پس از انتخاب پیمانکاران، عملیات این محور در فروردین ماه 96 آغاز شد، افزود: در مطالعه، طراحی، بهسازی و جداره سازی این محور، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به عنوان محور اصلی قرار گرفته است و تمامی فعالیت های صورت گرفته در خیابان های اطراف با محوریت حرم و به سمت آن انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه در این محدود 340 دهنه مغازه، 450 متر پیاده رو، یک میدان بزرگ و یک میدان کوچک قرار دارد، ادامه داد: تمامی فعالیت ها برای تمامی این بخش ها با هدف یکسان سازی، زیباسازی و بهسازی محور صورت می گیرد.

علیزاده با بیان اینکه براساس مناقصه عمومی 6 پیمانکار برای اجرای طرح انتخاب شده اند، یادآور شد: در فعالیت های صورت گرفته در این محور، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به عنوان نشانه اصلی در نظرگرفته شده است و تمامی مولف ها اعم از سر در مغازه، آجر، کاشی، مقرنس و پایه های چوبی در جهت معرفی به سوی بخش اصلی پیش بینی شده است.

وی درباره پایان زمان بهره برداری از این پروژه خاطر نشان کرد: در صورت عدم ایجاد اختلال و مشکلات، طبق پیش بینی های صورت گرفته پروژه شهر ری، در آذرماه سال 96 به پایان رسیده و آماده بهره برداری خواهد بود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *